Seriale

Katarzyna

Katarzyna

Historyczny
Była jedną z najbardziej wpływowych i jednocześnie budzących skrajne emocje kobiet w dziejach europejskiej polityki. Mowa o Katarzynie II Wielkiej, cesarzowej Rosji, która jako nastolatka przybyła do Petersburga, by poślubić przyszłego cara, Piotra III. Serial opowiada o młodości tej niezwykłej władczyni.
Więźniowie wojny

Więźniowie wojny

Dramat
Dwóch izraelskich żołnierzy, po 17 latach spędzonych w niewoli, wraca do domu. Mężczyźni zostali schwytani podczas prowadzenia tajnej misji w Libanie w 1991 roku. Powrót okazuje się niełatwy. Postrzegani są jako bohaterowie wojenni, ale oni sami muszą teraz na nowo odnaleźć się w życiu rodzinnym i w pracy. Podczas obowiązkowych spotkań z psychiatrą okazuje się, że relacje żołnierzy z niewoli różnią się. Rusza więc śledztwo, które ma wyjaśnić, co ukrywają.
Orphan Black

Orphan Black

Sci-fi
Sarah Manning jest świadkiem samobójstwa. Kobieta, która zdecydowała się na ten desperacki krok, jest do niej łudząco podobna. Sarah postanawia przejąć jej tożsamość i w ten sposób radykalnie zmienić swoje dotychczasowe życie. Nie wie jeszcze, że wyglądających jak ona kobiet jest więcej, a wszystkim grozi wielkie niebezpieczeństwo.
Sześć Sióstr

Sześć Sióstr

Obyczajowy
Jest rok 1913. Siostry Silva należą do madryckiej śmietanki towarzyskiej. Są piękne, dobrze wychowane, ale znane również ze swojej beztroski. Nagła śmierć ich ojca wywraca życie szóstki kobiet do góry nogami. Teraz one muszą udźwignąć ciężar prowadzenia rodzinnej firmy. Jednocześnie muszą zmierzyć się z uprzedzeniami, jakie na początku XX wieku dotykały kobiet.
B&B Słowa i słówka

B&B Słowa i słówka

Obyczajowy
Pablo jest znanym dziennikarzem. Wraca z zagranicy, by objąć stanowisko szefa magazynu modowego. Cały zespół będzie musiał przyzwyczaić się do jego wymagań i sposobu pracy. Zwłaszcza Candela, którą z Pablo łączył kiedyś romans.
The Manor House

The Manor House

Dramat
Jest jesień 1918 roku. Właśnie zakończyła się pierwsza wojna światowa. Monarchia austro-węgierska upadła i proklamowano istnienie niepodległej Czechosłowacji. Rodzina Valentovych przeprowadza się do Podoli pod Pragą, by rozpocząć nowe życie. Wciąż jednak krąży nad nią widmo przedwojennego sekretu. Wkrótce sprawą zaczyna interesować się policja.
Grześki wracają do szkoły

Grześki wracają do szkoły

Komedia
Powrót do codzienności po wakacjach bywa trudny. Ta rodzina doskonale o tym wie. Nikt nie traci przy tym doskonałego humoru. Jak to zrobić? Oglądaj "Grześki wracają do szkoły". W rolach głównych Magdalena Stużyńska-Brauer, Rafał Królikowski i Leopold Mikienko.
Kobiety w czerni

Kobiety w czerni

Obyczajowy
Jackie, Vanessa i Katia wiodą nieszczęśliwe życie. Źródłami większości ich utrapień są niedające się rozwiązać kłopoty małżeńskie. Pewnego dnia kobiety dochodzą do wniosku, że jedynym wyjściem jest zamordowanie ich brutalnych i niewiernych mężów.

Zobacz także

Własny biznes - z czym to się je

Własny biznes - z czym to się je

Finanse
Założenie własnego biznesu to zazwyczaj duży krok w karierze zawodowej. Wiąże się to z wydatkami i ryzykiem, czy dana działalność się utrzyma czy będzie przynosić odpowiednio wysokie dochody. Między innymi o tym, na jaką formę prowadzenia firmy się zdecydować ze swoimi gośćmi rozmawiał Patryk Ignaczak. W studio Telewizji WP pojawili się Ewa Małecka z Alior Bank i Marcin Lis z money.pl.
Omawiamy próbną maturę z języka polskiego. "Lepiej wybrać Wajdę niż Zenona Martyniuka"

Omawiamy próbną maturę z języka polskiego. "Lepiej wybrać Wajdę niż Zenona Martyniuka"

Wiadomości
Ruszyły próbne matury z Operonem. Pierwszego dnia przyszli maturzyści zmierzyli się z językiem polskim. Razem z ekspertką Operonu Ewą Frączek-Biłat rozwiązaliśmy najtrudniejsze zadania. - Warto odwoływać się do szeroko pojętej kultury. Ale jeśli w zadaniu pojawia się pytanie o znanego polskiego artystę to zdecydowanie lepiej wybrać Wajdę niż Zenona Martyniuka - wyjaśniła Frączek-Biłat.
"Trzeba sobie powiedzieć: dam radę". Ekspertka wyjaśnia, jak pokonać przedmaturalny stres

"Trzeba sobie powiedzieć: dam radę". Ekspertka wyjaśnia, jak pokonać przedmaturalny stres

Wiadomości
Rozpoczęły się próbne matury z Operonem. Zarówno one, jak i "właściwy" egzamin w maju mogą rodzić stres. Jak sobie z nim poradzić? Na to pytanie odpowiedziała nam nauczycielka i coach Violetta Kalka. - Najważniejsze to wierzyć w siebie - podkreśliła.
Kim były osoby, które stracą patronat na stołecznymi ulicami

Kim były osoby, które stracą patronat na stołecznymi ulicami

Wiadomości
10 listopada wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera ogłosił listę 47 ulic, które zmienią patronów w ramach dekomunizacji. Zmiany będą dotyczyć ulic w dzielnicach Warszawy, takich jak: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Włochy, Wola i Żoliborz. Kilku z nich postanowiliśmy się przyjrzeć. Czy te zmiany są konieczne?
Kryzys polityczny w Niemczech

Kryzys polityczny w Niemczech

Wiadomości
Angela Merkel ogłosiła fiasko rozmów koalicyjnych. Po spotkaniu z panią kanclerz, prezydent Frank-Walter Steinmeier zaapelował do przywódców partyjnych o odpowiedzialność. Rozmowy o nowym rządzie będą trwały. Jedną z możliwości są przedterminowe wybory. Niestabilne Niemcy to zła wiadomość dla Polski.
Nowa klinika Beauty Skin w Warszawie

Nowa klinika Beauty Skin w Warszawie

Styl życia
Joanna i Gabriel Brzozowscy otworzyli kolejną klinikę estetyczną Beauty Skin. Mieści się ona w Warszawie. - W jednym miejscu możemy dać naszemu pacjentowi usługę na każdym poziomie. Od typowej dietetyki, wsparcia żywieniowego, poukładania metabolicznego całego organizmu, ćwiczeń fizycznych po medycynę estetyczną, kosmetologię aż do pełnej chirurgii - mówi dr Łukasz Drozd. A jak dodaje właścicielka kliniki - firma stawia na najwyższą jakość i technologię. Na otwarciu stawili się liczni reprezentanci show-biznesu. Wśród nich Tamara Gonzalez Perea, Ewa Szabatin, Odeta Moro, Michał Piróg, Joanna Opozda i Leszek Stanek.
WP Express

WP Express

Wydanie: 20 listopada 2017
Świat konsumentów bywa skomplikowany - my pokażemy widzom, jak się po nim poruszać. Lifestyle, nowe technologie, kultura a także tematy ważne dla milionów Polaków -to wszystko w programie WP Express.
Obcokrajowcy o życiu w Polsce

Obcokrajowcy o życiu w Polsce

Wiadomości
Przyjechali z zagranicy, w Polsce znaleźli swój dom, miłość, a także pracę w Wirtualnej Polsce. Obcokrajowcy opowiadają nam, jak się czują żyjąc w naszym kraju. - Miesiąc uczyłam się słowa "cześć". Potem poszło z górki - opowiada nam Nino, która przyjechała z Rosji. 
Macierewicz apeluje do prezydenta Dudy

Macierewicz apeluje do prezydenta Dudy

Wiadomości
"Nie należy polskiej armii dzielić" minister obrony narodowej Antoni Macierewicza zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy. W tle spór o reformę polskiej armii.