Wyniki wyszukiwania dla:

fitdevangel

Liczba wyników: 28

Lekcja seksu siostry Bogusz: klasyczny, oralny, z kobietą, grupowy...

Lekcja seksu siostry Bogusz: klasyczny, oralny, z kobietą, grupowy...

Gwiazdy
Siostry Bogusz uosabiają wszystko co najgorsze w "gwiazdach internetu" - żądzę sławy w czystej postaci. Ich celem jest tylko sława i pieniądze. Nie boją się nawet ośmieszenia. Dziewczyny upodobały sobie więc temat seksu i regularnie publikują filmiki instruktażowe. Bardziej żądna popularności zdaje się być Aniela, która przygodę z mediami zaczęła dość niewinnie - zadebiutowała w programie "Ugotowani TVN". Dziś "SexMasterka" ma już swój własny kanał na YouTube z filmikami, na których pokazuje jak poprawnie założyć prezerwatywę. Zobacz: Siostra Bogusz uczy, jak zakładać prezerwatywę W kolejnej odsłonie swojego "show" Aniela postanowiła opowiedzieć o różnych rodzajach seksu, oczywiście ubrana w lateks, kocie uszy i czerwoną perukę.
Siostra Bogusz je żel intymny

Siostra Bogusz je żel intymny

Gwiazdy
Siostry Bogusz wzorem matki Kisio nie poddają się i walczą o swoją obecność w show biznesie. Jedna z nich, Aniela, jest szczególnie wytrwała i odważna w tych wysiłkach. Zdążyła już udownodnić, że dla popularności jest w stanie zrobić niemal wszystko. Zaczęła jako trenerka fitness, ćwicząc w perwersyjnych kostiumach z sex shopu. Ostatnio chwaliła się, że jest fetyszystką uzależnioną od wibratora. Na tym nie koniec. Siostry postanowiły nagrać kolejne wideo mające pokazać, jak wielki mają do siebie dystans. Na nagraniu widzimy, jak wkładają sobie nawzajem różne rzeczy do buzi (mając zawiązane oczy) i próbują ocenić, co to jest. Aniela wpadła na pomysł, by poczęstować Adę? żelem intymnym. To nie wymaga chyba komentarza. (Uwaga: Oglądacie na własną odpowiedzialność.)
Siostra Bogusz: w Polsce nie można być prawdziwą osobą!

Siostra Bogusz: w Polsce nie można być prawdziwą osobą!

Gwiazdy
Aniela Bogusz musi być zawiedziona tym, że jeszcze nie udało jej się zdetronizować Dody, co jakiś czas temu zapowiedziała. Przypomnijmy: "Siostry FitDevAngel: "Doda powinna abdykować i oddać koronę nowej królowej hardkoru". Aniela zdążyła już wyznać, że jest uzależniona od seksu, uwielbia dewiacje seksualne i ma zamiar zostać "najbardziej wpływową Polką". - Osoby w Polsce, które chcą coś osiągnąć, tak jak np. Einstein, wpadają na genialny pomysł i nie zastanawiają się, co ich znajomi pomyślą. Zaczynają realizować pomysły, mimo że jest dziwny i nie pasuje do tego, co jest u nas w kraju. Na przykład ja. Moje podejście jest inne niż wszystkich ludzi w Polsce. Ja mam podejście uznawane za kontrowersyjne - mówi Aniela.
Aniela Bogusz: mam bardzo dużo do powiedzenia

Aniela Bogusz: mam bardzo dużo do powiedzenia

Gwiazdy
Aniela Bogusz zasłynęła promując się jako trenerka fitness i ćwicząc w strojach z sex shopu. Dla popularności jest w stanie zrobić znacznie więcej. Zwierzyła się już z najintymniejszych szczegółów ze swojego życia, opowiadając o uzależnieniu od seksu czy zabawach z wibratorem. "Na początku wszyscy się ze mnie śmiali, jaka ona głupia, jaka tępa. Okazuje się, że mam bardzo dużo do powiedzenia. Chociaż prowadzę kanał rozrywkowy, mam bardzo dużo wartościowych rzeczy do przekazania - przekonuje. Nie jestem narcyzem, nie jestem egoistyczna, nie jestem arogancka, tak jak niektórzy myślą. Nie zamierzam udawać kogoś, kim nie jestem. Nie zamierzam okłamywać ludzi. Jestem wyzwoloną kobietą. Nie będę udawała kogoś innego. Mam już ułożone życie jeśli chodzi o partnera, o moją ścieżkę zawodową".
Siostra Bogusz: czeszę włosy co 10 minut, jestem uzależniona

Siostra Bogusz: czeszę włosy co 10 minut, jestem uzależniona

Gwiazdy
Aniela Bogusz razem z siostrą postanowiły jakiś czas temu wypromować swojego bloga o fitnessie. Zaczęły od pokazywania się półnago na siłowni. Aniela twierdziła wtedy, że najlepiej ćwiczy się jej w ubraniach z sex shopu. Teraz młodsza z sióstr Bogusz opowiada o sobie wszystko, co jej przyjdzie do głowy. Mówiła już o tym, że jest fetyszystką i jest uzależniona od wibratora. Okazuje się, że Aniela Bogusz jest uzależniona od jeszcze jednej rzeczy.
"Przez 12 lat paliłam papierosy. Czaicie? Nie palę już 8 miesięcy"

"Przez 12 lat paliłam papierosy. Czaicie? Nie palę już 8 miesięcy"

Gwiazdy
Anieli Bogusz bardzo zależy na tym, by być znaną, podziwianą i bogatą. Dlatego opowiada o sobie wszystko, co tylko jej przyjdzie do głowy. O tym, że jest seksoholiczką, fetyszystką i uwielbia dewiacje seksualne. Teraz chwali się, że rzuciła palenie.
Siostra Bogusz: "Rozbierana sesja? Musi być WYUZDANA!"

Siostra Bogusz: "Rozbierana sesja? Musi być WYUZDANA!"

Gwiazdy
Rozbierane sesje zdjęciowe dla kilku celebrytek stały się sposobem na udaną karierę w showbiznesie. Siostry FitDevAngel, które postawiły sobie za cel zdetronizowanie Dody, też marzą o pokazaniu swoich wdzięków na rozkładówce. Najbardziej gotowa jest Aniela Bogusz, która zapewnia, że bardzo chętnie wystąpi w wyuzdanej sesji zdjęciowej.
Siostra Bogusz: chcę być podziwiana i pomagać ludziom

Siostra Bogusz: chcę być podziwiana i pomagać ludziom

Gwiazdy
Aniela Bogusz zaczęła od promowania się jako "trenerka fitness", która ma w zwyczaju ćwiczyć w strojach z sex shopu. Od pewnego czasu udowadnia, że dla popularności jest w stanie zrobić dużo więcej. Opowiada o swojej fascynacji dewiacjami seksualnymi, twierdzi, że przeszła "przeszczep mózgu", a celem tych wszystkich "wyznań" jest zostanie "najbardziej wpływową Polką". - Oczywiście, mam parcie na szkło. Chcę być podziwiana, chcę być doceniana, pomagać ludziom, rozwijać nasz świat jak najlepiej dla wszystkich. Dlatego chcę być rozpoznawalna na ulicy. Bardzo dobrze czuję się przed kamerą. Uwielbiam gadać, uwielbiam błyszczeć, uwielbiam robić show. To jest to, w czym się odnajduję i to jest to, z czym wiążę swoje życie - mówi Bogusz.
Siostra Bogusz: zostanę najbogatszą Polką, zapamiętajcie to

Siostra Bogusz: zostanę najbogatszą Polką, zapamiętajcie to

Gwiazdy
Aniela Bogusz, czyli jedna z sióstr FitDevAngel, ma ambitne plany. Na razie dąży do nich opowiadając o tym, że jest "seksoholiczką", miała "przeszczep mózgu, ale żadne się nie przyjął" i tym, że "można ją hejtować na maksa, bo wyzbyła się swojego ego". Wszystko to ma spowodować, że Aniela Bogusz stanie się najbogatszą Polką.
Siostry Fitdevangel o powstawaniu filmików

Siostry Fitdevangel o powstawaniu filmików

Gwiazdy
Siostry Fitdevangel zdradzają kulisy powstawania ich filmików. Jak twierdzą, stworzenie kilku minutowego materiału wideo często trwa cały dzień i angażuje klika osób.
Siostry Fitdevangel chwalą się prezentami

Siostry Fitdevangel chwalą się prezentami

Gwiazdy
Siostry Fitdevangel opowiadają o korzyściach płynących z popularności. Youtuberki otrzymują liczne prezenty od firm, ale jak same twierdzą, wybierają jedynie te najlepsze i pasujące do ich stylu.
Siostra Bogusz: jestem teraz w trakcie pisania książki

Siostra Bogusz: jestem teraz w trakcie pisania książki

Gwiazdy
Aniela Bogusz zrobi wszystko, żeby zaistnieć w show biznesie. Kiedy okazało się, że chodzenie na siłownię w ubraniach z sex shopu już nie robi wrażenia, 25-latka postanowiła zacząć o sobie opowiadać. Stwierdziła już między innymi, że jest osobą wierzącą, ale nie w "tę wyimaginowaną postać Boga" a przy okazji jest seksoholiczką i "uwielbia dewiacje seksualne". Na tym jednak nie koniec. Aniela Bogusz ogłasza, że jak większość celebrytek zamierza napisać książkę.
Siostra Bogusz: jestem fetyszystką, uwielbiam dewiacje seksualne

Siostra Bogusz: jestem fetyszystką, uwielbiam dewiacje seksualne

Gwiazdy
Aniela Bogusz, jedna z sióstr FitDevAngel, ma wyjątkowo duże parcie, by zaistnieć w show biznesie. W ostatnim czasie zasłynęła już nie tylko ćwiczeniami na siłowni w strojach z sex shopu. Kiedy zaczęła mówić jest jeszcze gorzej. W ciągu kilku dni zdążyliśmy już dowiedzieć się, że przeszła trzy operacje na mózg, ale się nie przyjęły oraz że wygląda jak kupa. Teraz idzie o krok dalej. Postanowiła opowiedzieć o swojej wierze. Na tym jednak nie koniec.
Siostry Bogusz: tworzymy własną kolekcję ubrań

Siostry Bogusz: tworzymy własną kolekcję ubrań

Gwiazdy
Siostry Bogusz zapowiadały już, że "zdetronizują Dodę" i zrealizują własne show. Teraz ogłosiły, że stworzą swoją kolekcję ubrań. Aniela jakiś czas temu żaliła się, że do swoich zajęć fitness musi zakładać ubrania z sexshopu. Sportowe nie były bowiem wystarczająco... seksowne. - Skoro osoby bardzo chłoną naszą motywację, to chcemy ją przenieść na produkty codziennego użytku, czyli stworzyć własną kolekcję ubrań, żeby dziewczyny mogły nosić i mieć nas przy sercu cały czas. Gwarantuję, że jak założą naszą bluzeczkę czy jakikolwiek nasz ciuch, to poczują tę energię i będą się czuć jak królowe, idąc po ulicy ? mówi Aniela Bogusz.
Siostra Bogusz na Snapchacie: "Wyglądam jak jakaś kupa"

Siostra Bogusz na Snapchacie: "Wyglądam jak jakaś kupa"

Gwiazdy
Aniela i Ada Bogusz, promujące się jako "Siostry FitDevAngel", nie ograniczają się już tylko do publikowania filmików z siłowni, na których widzimy je trenujące w strojach z sex shopu. Teraz aktywnie działają również na Snapchacie. Ostatnio Aniela opublikowała nagranie dokumentujące jej poranny jogging. "Wyglądam jak jakaś kupa, nie będę wam pokazywała swojej twarzy, bo z rana wygląda jak jakiś kapeć - wyjaśnia. Zaczynam się już jarać, że ludzie zaczynają rozumieć, że jestem ostro popier*olona. Ja już jestem kaleką, jeśli chodzi o moją psychikę. Chyba za dużo przedtreningówek się naćpałam." Szczerze ostrzegamy: Siostry Bogusz oglądacie na Pudelku na własną odpowiedzialność. Zobacz też: Siostra Bogusz: "Przeszłam w swoim życiu trzy operacje na mózg. Przeszczep się przyjął"
Siostra Bogusz: cierpiałam na bulimię

Siostra Bogusz: cierpiałam na bulimię

Gwiazdy
Aniela i Ada Bogusz, promujące się jako Siostry FitDevAngel, nie mają zbyt wielu pomysłów na to, jak zaistnieć w show biznesie. W kółko opowiadają, że będą wywoływać kontrowersje. Okazało się jednak, że dzięki ćwiczeniom w strojach z sex shopu i dziwnym filmikom szybko stały się pośmiewiskiem. Teraz próbują więc czegoś innego ? wypuściły kampanię społeczną mającą nakłonić Polki do samoakceptacji. Przy okazji Ada wspomina, jak pięć lat temu walczyła z bulimią.
Siostra Bogusz: "Przeszłam w swoim życiu trzy operacje na mózg. Przeszczep się przyjął"

Siostra Bogusz: "Przeszłam w swoim życiu trzy operacje na mózg. Przeszczep się przyjął"

Gwiazdy
Aniela i Ada Bogusz nadal marzą o "karierze" w show biznesie. Nie przejmują się chyba nawert tym, że stały się pośmiewiskiem. Siostry FitDevAngel, bo tak się promują, walczą o rozpoznawalność stawiając na kontrowersje. Dzięki temu udało im się już trafić na ścianki. Teraz marzą o własnym reality show. Póki co jednak skupiają się na publikowaniu w sieci nagrań mających dowieść, jak są "odważne". Odważne na tyle, by zmierzyć się z pytaniami Internautów.
Siostry FitDevAngel chcą mieć WŁASNE SHOW! "Będzie EDUKACJA MŁODZIEŻY!"

Siostry FitDevAngel chcą mieć WŁASNE SHOW! "Będzie EDUKACJA MŁODZIEŻY!"

Gwiazdy
Aniela i Ada Bogusz zdobyła rozpoznawalność w show biznesie jako Siostry FitDevAngel - samozwańcze następczynie Dody pokazujące swoim fanom, jak uprawiać fitness bez ubrań. Dziewczynom udało się już trafić na ściankę, ale to jeszcze nie koniec. Zapowiadają, że chciałyby stworzyć własny reality show. Konkretne plany co do emisji ma bardziej wygadana Ada. W rozmowie z nami stwierdziła też, że nie poszłaby do Warsaw Shore.
poprzednie1 2 następne