Wyniki wyszukiwania dla:

dieta pudełkowa

Liczba wyników: 6

Nie przepłacaj. Domowa dieta pudełkowa

Nie przepłacaj. Domowa dieta pudełkowa

Styl życia
Dieta pudełkowa już od kilku sezonów cieszy się niesłabnąca popularnością. Kiedyś praktykowana jedynie przez gwiazdy (z powodu dość wysokiej ceny), dziś jest synonimem zdrowia i wygody. Jednak czy na pewno jest odpowiednio zbilansowana? Katarzyna Bosacka pokazała, jak przygotować dietę pudełkową w domu.
Romanowska: "Cateringi dietetyczne uratowały mi życie"

Romanowska: "Cateringi dietetyczne uratowały mi życie"

Gwiazdy
Elżbieta Romanowska w ciągu ostatniego roku schudła ponad 10 kilogramów. Aktorka zaczęła trenować crossfit pod okiem trenera personalnego i korzystać z modnej diety pudełkowej. Celebrytka zmianę diety, tłumaczy brakiem czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków i napiętym grafikiem codziennych zajęć. Tłumaczy, że zmiana sposobu żywienia zmusiła ją do regularnego spożywania posiłków, z czym wcześniej miała problem.
Maślak: Najlepszym sposobem na niemarnowanie jedzenia jest dieta pudełkowa!

Maślak: Najlepszym sposobem na niemarnowanie jedzenia jest dieta pudełkowa!

Gwiazdy
=Rafał Maślak od początku pojawienia się w show biznesie często gości na kanapie w Dzień Dobry TVN. Wypowiada się właściwie niemal na wszystkie tematy. Najbardziej jednak lubi chwalić się tym, jak wyrzeźbił ciało i jak wygląda jego dieta. Czasami jesteśmy świadkami również nieco odważniejszych wyznań. =Ostatnio pokusił się również o wzięcie udziału w dyskusji dotyczącej marnowania jedzenia w Polsce. Wcześniej w ramach eksperymentu wraz z Mają Konarowską zjedli… kolację z odpadków. Tak wspominał to Maślak: Nie sądziłem, że obierki mogą tak smakować. Domyślałem się, co mam na talerzu. Były kiszone pomidory… intensywne smaki. Obserwowałem miny innych. Najlepszym sposobem na niemarnowanie jedzenia jest dieta pudełkowa. Przynoszą mi posiłki, zjadam wszystko, wyliczone.Jesteś singlem, bez dzieci, pełno zakupów impulsywnych - podsumował go Andrzej Soltysik.Wiesz Rafał, żyjesz w wielkim mieście. Normalnie każdy z nas robi zakupy - dodała Anna Kalczyńska. Polecamy zwrócić uwagę na minę Maślaka. Będzie staranniej dobierał tematy wizyt w TVN-ie?
Regularne jedzenie a dieta - jak schudnąć?

Regularne jedzenie a dieta - jak schudnąć?

Styl życia
Pięć posiłków dziennie, jedzenie regularne i dieta pudełkowa. Czy dzięki temu faktycznie możemy zrzucić zbędne kilogramy? Prowadząca program "Wiem, co jem na diecie" Katarzyna Bosacka zdradziła, dlatego tak ważne jest regularne spożywanie posiłków i jak wpływa na nasz organizm? "Nasz organizm jest jak kominek, który się pali, ta przemiana materii powinna być stale podsycana. Jeśli jemy regularnie, co trzy godziny, to dostarczamy wszystkich składników odżywczych i cały proces trawienia trwa 3 godziny" - powiedziała Bosacka o właściwym odżywianiu się.
#dziejesienazywo: Jak zmniejszyć kaloryczność diety?

#dziejesienazywo: Jak zmniejszyć kaloryczność diety?

Styl życia
Jak obliczyć właściwą dla nas kaloryczność diety? Co może nam pomóc, a co utrudni zrzucenie zbędnych kilogramów. Ile kalorii wystarczy wyeliminować z menu żeby waga zaczęła spadać? Na pytania odpowiada Emilia Kołodziejska, dietetyk. Nasz ekspert wyjaśnia również czym powinniśmy się kierować podczas ,,diety pudełkowej" żeby pieniądze za nią zapłacone nie były wyrzucone w błoto.
Dietetycy odradzają catering dietetyczny

Dietetycy odradzają catering dietetyczny

Styl życia
Dzięki diecie pudełkowej oszczędzamy czas i mamy zapewnioną różnorodność posiłków, lecz łatwiej o efekt jojo. Specjaliści do spraw żywienia są przekonani, że po zrezygnowaniu z cateringu dietetycznego, trudno przestawić się na samodzielne racjonalne układanie menu. Przyzwyczajeni do łatwego gubienia wagi, zapominamy też o aktywności fizycznej niezbędnej do utrzymania uzyskanej dzięki diecie sylwetki i sprężystości ciała.