Wyniki wyszukiwania dla:

catering dietetyczny

Liczba wyników: 3

#gwiazdy: Tomasz Barański wyda fortunę, by nie wypaść z obiegu

#gwiazdy: Tomasz Barański wyda fortunę, by nie wypaść z obiegu

#gwiazdy
Tomasz Barański, tancerz i choreograf, któremu popularność przyniósł udział w takich programach jak "You Can Dance" czy "Taniec z gwiazdami", jest przerażony tym, że coraz trudniej utrzymać mu idealną sylwetkę. Kiedyś wystarczały regularne treningi na parkiecie, a dziś musi dodatkowo dbać o dietę i spędzać czas na siłowni. - Tomek zobaczył, że kiedy przestaje się pilnować, tyje. Dorobił się brzuszka i na chwilę spanikował - zdradził informator "Faktu". Tancerz ma świadomość, że w jego zawodzie ciało jest narzędziem pracy. - By uniknąć krępującej oponki i wciąż zachwycać mięśniami, przeszedł na dietę i regularnie ćwiczy - czytamy w gazecie. - Kilka razy w tygodniu ma ponadgodzinny trening z trenerem personalnym. Poza tym korzysta z diety pudełkowej, by uniknąć podjadania - podsumował znajomy Barańskiego. Na treningi i dietetyczny catering wydaje kilka tysięcy złotych miesięcznie. Zrobi wszystko, by nie wypaść z obiegu!
Beyonce zdradziła tajniki swojej diety
Dostępne tylko w Polsce

Beyonce zdradziła tajniki swojej diety

Gwiazdy
A gdyby Beyonce była waszą dietetyczką? Ta supergwiazda zmotywowała już wiele kobiet do działania, ale tym razem ma dla was parę konkretów! ?Nigdy nie byłam szczupłą kobietą. Mam krągłości? - wyznała gwiazda, która w programie ?Good Morning America? opowiedziała o utracie wagi pod okiem trenera Marco Borgesa. Jak zatem wygląda recepta na idealną sylwetkę według Bey? Gwiazda zaleca wybieranie warzyw z upraw ekologicznych, poświęcanie treningom 30 minut dziennie oraz? picie dużych ilości wody. Beyonce przyznała, że nowy styl życia zachęcił ją do współpracy z Borgesem, której owocem ma być dietetyczny catering.
Dietetycy odradzają catering dietetyczny

Dietetycy odradzają catering dietetyczny

Styl życia
Dzięki diecie pudełkowej oszczędzamy czas i mamy zapewnioną różnorodność posiłków, lecz łatwiej o efekt jojo. Specjaliści do spraw żywienia są przekonani, że po zrezygnowaniu z cateringu dietetycznego, trudno przestawić się na samodzielne racjonalne układanie menu. Przyzwyczajeni do łatwego gubienia wagi, zapominamy też o aktywności fizycznej niezbędnej do utrzymania uzyskanej dzięki diecie sylwetki i sprężystości ciała.