Programy

Niszcząca siła natury

Niszcząca siła natury

Przyroda
Tornada, pożary, huragany i powodzie - to groźne, ale jednocześnie fascynujące zjawiska. Ich nieustraszeni łowcy podążają za nimi, ścigają je i nagrywają wszystko, co zobaczą. Niszcząca siła natury i ekstremalne wydarzenia pogodowe zarejestrowane z samego środka żywiołu. To po prostu trzeba zobaczyć.
Orłoś Kontra

Orłoś Kontra

Publicystyka
Orłoś kontra to nowy talk-show jednego z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych Macieja Orłosia. Program rozrywkowy utrzymany w konwencji amerykańskich audycji late night show. Maciej Orłoś odsłania swoje nieodkryte dotąd rozrywkowe oblicze. Jako gospodarz zaprezentuje swoje zdanie na temat bieżących wydarzeń show-biznesowych, społecznych i politycznych. Będzie ostro, kontrowersyjnie, bo Maciej Orłoś pokaże w stosunku do jakich zjawisk jest kontra.W każdym odcinku pojawią się dwaj goście, którzy oprócz tego że będą przepytywani przez Orłosia, staną również w ogniu pytań zadawanych sobie nawzajem. Pojawią się też wyzwania improwizowane, zarówno dla gości, jak i obecnej w studiu publiczności. Zapewnią je mistrzowie gatunku impro: Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski, występujący kiedyś w barwach kabaretu Limo.
Mistrzowie Kabaretu

Mistrzowie Kabaretu

Rozrywka
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Jurki, Grzegorz Halama - to gwiazdy wieczorów w Telewizji WP. W każdą niedzielę porcja najlepszego humoru w wykonaniu znakomitych artystów. Na galę zaprasza Maciej Orłoś.
Mały dom, wielkie możliwości

Mały dom, wielkie możliwości

Styl życia
Przeciętny Amerykanin mieszka w domu o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych. Niektórzy wpadają na szalony pomysł, by tak wielką przestrzeń zamienić jednak na coś dużo mniejszego. Pomaga im w tym dwójka ekspertów, którzy wiedzą, jak na przestrzeni mniejszej niż 40 metrów kwadratowych zmieścić na przykład czteroosobową rodzinę. I to w dodatku w sposób, który zaskoczy nawet najbardziej wymagających lokatorów.
Seks wpadki

Seks wpadki

Styl życia
Nieważne, czy to jest przygoda na jedną noc, czy długo oczekiwany upojny wieczór – seks może często niesamowicie skomplikować życie. Poznajcie pary, których łóżkowe ekscesy, sprowadziły na nie całkiem poważne kłopoty. Każdy odcinek pokazuje dziwaczne i grzeszne historie.
Kocham, ale kłamię

Kocham, ale kłamię

Styl życia
Trudne związki, intrygi, oszustwa i zdrady. Życie uczuciowe potrafi być bardzo skomplikowane. Jak dochodzi do sytuacji, w której nikt nie chciałby się znaleźć? O tym właśnie jest paradokument "Kocham, ale kłamię".
Jak zarobić na remoncie

Jak zarobić na remoncie

Styl życia
Jak zarobić na remoncie? Wydawałoby się, że nie jest to nic trudnego - wystarczy tanio kupić dom, szybko go wyremontować i sprzedać z zyskiem. Jednak na osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym biznesie, czyha wiele pułapek. Egypt Sherrod, który jest specjalistą od obrotu nieruchomościami, służy im radą i doświadczeniem pomagając omijać wszelkie mielizny.
Luksusowe rezydencje

Luksusowe rezydencje

Styl życia
Prowadzący Gary Takle i jego ekipa zaprasza do zwiedzania prywatnych rezydencji hollywoodzkiej elity, miliarderów z Krzemowej Doliny i innych superbogaczy zaglądając do zakamarków najbardziej luksusowych domów na świecie. Od podziemnych kręgielni do minigolfa na dachu – w tych luksusowych jest dosłownie wszystko, a nawet więcej.
Magia przedmiotów

Magia przedmiotów

Wiedza
Te przedmioty towarzyszą nam na co dzień i nie jesteśmy dziś w stanie wyobrazić sobie bez nich naszego życia. Czy ktoś się jednak zastanawiał jak powstały? Jaka jest ich historia, kto wpadł na pomysł ich stworzenia? W programie "Magia przedmiotów" poznajemy wybrane, kultowe produkty od narodzin pomysłu na nie aż po masową produkcję w fabrykach na całym świecie.
Dzień zagłady: odliczanie

Dzień zagłady: odliczanie

Wiedza
Co może spowodować zagładę naszego świata? Czy jedna z dziesięciu przedstawionych przyczyn? W każdym odcinku naukowcy szczegółowo omawiają zjawiska i kataklizmy, które mogą zmieść życie z powierzchni naszej planety.
Wielkie przeprowadzki

Wielkie przeprowadzki

Styl życia
Każda przeprowadzka wymaga dużo wysiłku i wiąże się ze sporym stresem. Niektóre są jednak znacznie bardziej czasochłonne od innych. Program "Wielkie przeprowadzki" skupia się na tych największych. Jego bohaterami są osoby, których zadaniem jest przemieszczanie obiektów, które teoretycznie nigdy nie powinny zmieniać lokalizacji, takich jak zabytkowe domy, wieże, kościoły czy nawet stacje kolejowe.
Pokochaj lub Sprzedaj - Wakacyjne domy

Pokochaj lub Sprzedaj - Wakacyjne domy

Styl życia
Wyremontować swój dom czy sprzedać i kupić nowy? Na to pytanie nigdy nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Przed tą poważną decyzją staną właściciele domów, a w wyborze doradzi im dwoje ekspertów.
Mega Top 10

Mega Top 10

Wiedza
Twórcy serii prezentują Top 10 najbardziej zdumiewających wynalazków, najszybszych pojazdów, najpotężniejszych maszyn i najbardziej niszczycielskich rodzajów broni. Widzowie poznają przełomowe technologie, które wpłynęły na rozwój motoryzacji, przemysłu zbrojeniowego, budownictwa oraz przedmiotów codziennego użytku. Kolejne odsłony programu poświęcone będą ulubionym potrawom Amerykanów, wehikułom, które mają najlepsze osiągi, budzącym podziw i strach maszynom oraz najnowocześniejszym rodzajom broni.
Connected - połączeni

Connected - połączeni

Rozrywka
Pięciu mężczyzn i pięć kobiet zdecydowało się codziennie, przez niemal rok, pokazywać widzom godzinę ze swojego życia. Tych dziesięć osób różni się między sobą wiekiem i statusem społecznym. Kamera rejestruje ich zachowania w różnych sytuacjach. W ten sposób powstaje jedyna w swoim rodzaju mozaika, która jak nic innego dotąd pokazuje intymne szczegóły życia osób, które odważyły się wziąć udział w tym eksperymencie.
Największe mosty Wielkiej Brytanii

Największe mosty Wielkiej Brytanii

Wiedza
Są największe, a ich historia jest wciągająca. Mowa o mostach w Wielkiej Brytanii. Opowiada o nich inżynier Rob Bell. Widzowie dowiedzą się jak te skomplikowane konstrukcje zostały zaprojektowane, jaka powstawały i jak bardzo niebezpieczna była praca przy ich budowie.
Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod Wyrwigroszem

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod Wyrwigroszem

Rozrywka
Kabaret pod Wyrwigroszem, komentuje budzące największe emocje tematy, którymi żyją Polacy. Podchodzą do tematu z typowym dla siebie poczuciem humoru i dystansem.
Pogoda

Pogoda

Pogoda
Codzienne informacje pogodowe. Nikola Zbyszewska i Patryk Ignaczak powiedzą, jakiej pogody i gdzie należy się spodziewać. Warto obejrzeć, aby być przygotowanym!
Jestem striptizerem

Jestem striptizerem

Rozrywka
Męscy striptizerzy – czy rozbierają się przed kobietami tylko dla pieniędzy? Jak wygląda ich praca, co sądzą o nich najbliżsi. Kilku z nich opowiada o swoim życiu i pracy odkrywając skryte tajemnice biznesu erotycznego.
Być jak modelka

Być jak modelka

Reality
Skąd się biorą modelki? Co różni "new face" od "first face"? Czy pozowanie jest trudne i jak chodzić po wybiegu? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w najnowszym programie Aleksandry Szwed - "Być jak modelka".
Gdy bogowie każą zabić

Gdy bogowie każą zabić

Reality
Co znajduje się wewnątrz umysłów najbardziej nieprzewidywalnych i niebezpiecznych zabójców w historii? Ich zdaniem, otrzymują rozkazy od samego diabła, a swoimi haniebnymi czynami chcą zdobyć nieśmiertelność. Seria analizuje przypadki morderstw motywowanych śmiertelną mieszanką chorób umysłowych, rytuałów oraz dziwacznych wyznań religijnych.
Fałszywa miłość online

Fałszywa miłość online

Reality
Rzeczywistość pędzi i coraz częściej brakuje nam czasu na poznanie "drugiej połówki". Wiele osób decyduje się na poszukiwanie partnera w sieci. Czy mówią o sobie prawdę? Czy naprawdę są tacy, na kogo się kreują? Nev Schulman z filmu "Catfish" oraz jego kolega, Max Joseph, sprawdzają to. Towarzyszą też tym, którzy postanawiają skonfrontować wirtualną rzeczywistość z prawdziwym światem. Co z tego wyniknie?
Mój koszmarny tatuaż

Mój koszmarny tatuaż

Styl życia
Moda na zdobienie ciała trwa, zwłaszcza przed wakacjami. Niektórzy tracą kontrolę i wpadają w pętlę uzależnienia. Tatuują imiona partnerów oraz liczne wydarzenia z życia. Zdarza się, że mają pokryte obrazkami całe ciało. Co wówczas, gdy powiedzą sobie dość i zechcą pozbyć się tatuażu? Sprawa nie jest już taka prosta. Program prezentuje najgłupsze i najokropniejsze tatuaże, jakie można sobie wyobrazić.
#dzieńdobryWP - rozmowa dnia

#dzieńdobryWP - rozmowa dnia

Publicystyka
Znane i ważne osobistości polityki oraz bohaterowie bieżących wydarzeń - to właśnie oni są gośćmi #dzieńdobryWP. Już od godz. 8 w studiu Telewizji WP spotykają się politycy, eksperci i największe gwiazdy. Program prowadzi Kamila Biedrzycka-Osica i Małgorzata Serafin.
Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

Styl życia
Uczestnicy tego programu nie są zadowoleni ze swoich dotychczasowych domów. Dostają jednak szansę na niepowtarzalną zmianę. Z pomocą specjalistów od remontu i wystroju wnętrz mają możliwość odmienić swój dom nie do poznania. Jeśli w dalszym ciągu nie będzie on spełniał ich wymagań, będą mogli go zamieć na coś bardziej odpowiadającego ich preferencjom.
WP Express

WP Express

Styl życia
Świat konsumentów bywa skomplikowany - my pokażemy widzom, jak się po nim poruszać. Lifestyle, nowe technologie, kultura a także tematy ważne dla milionów Polaków -to wszystko w programie WP Express.
Moja strona. Bitwa redaktorów

Moja strona. Bitwa redaktorów

Publicystyka
"Moja strona. Bitwa redaktorów" to program w Wirtualnej Polsce, w którym Jacek Żakowski i Paweł Lisicki komentują istotne sprawy mijającego tygodnia, nadają wagę nadchodzącym wydarzeniom, badają opinię publiczną, ale przede wszystkim starają się przekonać siebie nawzajem oraz widzów do przyjęcia swojego punktu widzenia. Oglądaj w każdy poniedziałek o godzinie 9:00 online w serwisie WP Opinie i na WP.PL.
Kto nami rządzi?

Kto nami rządzi?

Publicystyka
"Kto nami rządzi?" to program w Wirtualnej Polsce, w którym Łukasz Mężyk od nieznanej strony przedstawia nam polityków. Zadaje im pytania, których nie usłyszycie w żadnej innej rozmowie. Czy przedstawiciele polskiej klasy politycznej bardzo różnią się od swoich wyborców? Przekonajcie się oglądając w każdy czwartek o godzinie 9:00 online w serwisie WP Wiadomości i na WP.PL.
Orłoś Kontra

Orłoś Kontra

Publicystyka
Orłoś kontra to nowy talk-show jednego z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych Macieja Orłosia. Program rozrywkowy utrzymany w konwencji amerykańskich audycji late night show. Maciej Orłoś odsłania swoje nieodkryte dotąd rozrywkowe oblicze. Jako gospodarz zaprezentuje swoje zdanie na temat bieżących wydarzeń show-biznesowych, społecznych i politycznych. Będzie ostro, kontrowersyjnie, bo Maciej Orłoś pokaże w stosunku do jakich zjawisk jest kontra.W każdym odcinku pojawią się dwaj goście, którzy oprócz tego że będą przepytywani przez Orłosia, staną również w ogniu pytań zadawanych sobie nawzajem. Pojawią się też wyzwania improwizowane, zarówno dla gości, jak i obecnej w studiu publiczności. Zapewnią je mistrzowie gatunku impro: Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski, występujący kiedyś w barwach kabaretu Limo.
#dzieńdobryWP - rozmowa dnia

#dzieńdobryWP - rozmowa dnia

Publicystyka
Znane i ważne osobistości polityki oraz bohaterowie bieżących wydarzeń - to właśnie oni są gośćmi #dzieńdobryWP. Już od godz. 8 w studiu Telewizji WP spotykają się politycy, eksperci i największe gwiazdy. Program prowadzi Kamila Biedrzycka-Osica i Małgorzata Serafin.
Moja strona. Bitwa redaktorów

Moja strona. Bitwa redaktorów

Publicystyka
"Moja strona. Bitwa redaktorów" to program w Wirtualnej Polsce, w którym Jacek Żakowski i Paweł Lisicki komentują istotne sprawy mijającego tygodnia, nadają wagę nadchodzącym wydarzeniom, badają opinię publiczną, ale przede wszystkim starają się przekonać siebie nawzajem oraz widzów do przyjęcia swojego punktu widzenia. Oglądaj w każdy poniedziałek o godzinie 9:00 online w serwisie WP Opinie i na WP.PL.
Kto nami rządzi?

Kto nami rządzi?

Publicystyka
"Kto nami rządzi?" to program w Wirtualnej Polsce, w którym Łukasz Mężyk od nieznanej strony przedstawia nam polityków. Zadaje im pytania, których nie usłyszycie w żadnej innej rozmowie. Czy przedstawiciele polskiej klasy politycznej bardzo różnią się od swoich wyborców? Przekonajcie się oglądając w każdy czwartek o godzinie 9:00 online w serwisie WP Wiadomości i na WP.PL.
Magia przedmiotów

Magia przedmiotów

Wiedza
Te przedmioty towarzyszą nam na co dzień i nie jesteśmy dziś w stanie wyobrazić sobie bez nich naszego życia. Czy ktoś się jednak zastanawiał jak powstały? Jaka jest ich historia, kto wpadł na pomysł ich stworzenia? W programie "Magia przedmiotów" poznajemy wybrane, kultowe produkty od narodzin pomysłu na nie aż po masową produkcję w fabrykach na całym świecie.
Dzień zagłady: odliczanie

Dzień zagłady: odliczanie

Wiedza
Co może spowodować zagładę naszego świata? Czy jedna z dziesięciu przedstawionych przyczyn? W każdym odcinku naukowcy szczegółowo omawiają zjawiska i kataklizmy, które mogą zmieść życie z powierzchni naszej planety.
Mega Top 10

Mega Top 10

Wiedza
Twórcy serii prezentują Top 10 najbardziej zdumiewających wynalazków, najszybszych pojazdów, najpotężniejszych maszyn i najbardziej niszczycielskich rodzajów broni. Widzowie poznają przełomowe technologie, które wpłynęły na rozwój motoryzacji, przemysłu zbrojeniowego, budownictwa oraz przedmiotów codziennego użytku. Kolejne odsłony programu poświęcone będą ulubionym potrawom Amerykanów, wehikułom, które mają najlepsze osiągi, budzącym podziw i strach maszynom oraz najnowocześniejszym rodzajom broni.
Największe mosty Wielkiej Brytanii

Największe mosty Wielkiej Brytanii

Wiedza
Są największe, a ich historia jest wciągająca. Mowa o mostach w Wielkiej Brytanii. Opowiada o nich inżynier Rob Bell. Widzowie dowiedzą się jak te skomplikowane konstrukcje zostały zaprojektowane, jaka powstawały i jak bardzo niebezpieczna była praca przy ich budowie.
Mały dom, wielkie możliwości

Mały dom, wielkie możliwości

Styl życia
Przeciętny Amerykanin mieszka w domu o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych. Niektórzy wpadają na szalony pomysł, by tak wielką przestrzeń zamienić jednak na coś dużo mniejszego. Pomaga im w tym dwójka ekspertów, którzy wiedzą, jak na przestrzeni mniejszej niż 40 metrów kwadratowych zmieścić na przykład czteroosobową rodzinę. I to w dodatku w sposób, który zaskoczy nawet najbardziej wymagających lokatorów.
Seks wpadki

Seks wpadki

Styl życia
Nieważne, czy to jest przygoda na jedną noc, czy długo oczekiwany upojny wieczór – seks może często niesamowicie skomplikować życie. Poznajcie pary, których łóżkowe ekscesy, sprowadziły na nie całkiem poważne kłopoty. Każdy odcinek pokazuje dziwaczne i grzeszne historie.
Kocham, ale kłamię

Kocham, ale kłamię

Styl życia
Trudne związki, intrygi, oszustwa i zdrady. Życie uczuciowe potrafi być bardzo skomplikowane. Jak dochodzi do sytuacji, w której nikt nie chciałby się znaleźć? O tym właśnie jest paradokument "Kocham, ale kłamię".
Jak zarobić na remoncie

Jak zarobić na remoncie

Styl życia
Jak zarobić na remoncie? Wydawałoby się, że nie jest to nic trudnego - wystarczy tanio kupić dom, szybko go wyremontować i sprzedać z zyskiem. Jednak na osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym biznesie, czyha wiele pułapek. Egypt Sherrod, który jest specjalistą od obrotu nieruchomościami, służy im radą i doświadczeniem pomagając omijać wszelkie mielizny.
Luksusowe rezydencje

Luksusowe rezydencje

Styl życia
Prowadzący Gary Takle i jego ekipa zaprasza do zwiedzania prywatnych rezydencji hollywoodzkiej elity, miliarderów z Krzemowej Doliny i innych superbogaczy zaglądając do zakamarków najbardziej luksusowych domów na świecie. Od podziemnych kręgielni do minigolfa na dachu – w tych luksusowych jest dosłownie wszystko, a nawet więcej.
Wielkie przeprowadzki

Wielkie przeprowadzki

Styl życia
Każda przeprowadzka wymaga dużo wysiłku i wiąże się ze sporym stresem. Niektóre są jednak znacznie bardziej czasochłonne od innych. Program "Wielkie przeprowadzki" skupia się na tych największych. Jego bohaterami są osoby, których zadaniem jest przemieszczanie obiektów, które teoretycznie nigdy nie powinny zmieniać lokalizacji, takich jak zabytkowe domy, wieże, kościoły czy nawet stacje kolejowe.
Pokochaj lub Sprzedaj - Wakacyjne domy

Pokochaj lub Sprzedaj - Wakacyjne domy

Styl życia
Wyremontować swój dom czy sprzedać i kupić nowy? Na to pytanie nigdy nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Przed tą poważną decyzją staną właściciele domów, a w wyborze doradzi im dwoje ekspertów.
Mój koszmarny tatuaż

Mój koszmarny tatuaż

Styl życia
Moda na zdobienie ciała trwa, zwłaszcza przed wakacjami. Niektórzy tracą kontrolę i wpadają w pętlę uzależnienia. Tatuują imiona partnerów oraz liczne wydarzenia z życia. Zdarza się, że mają pokryte obrazkami całe ciało. Co wówczas, gdy powiedzą sobie dość i zechcą pozbyć się tatuażu? Sprawa nie jest już taka prosta. Program prezentuje najgłupsze i najokropniejsze tatuaże, jakie można sobie wyobrazić.
Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

Styl życia
Uczestnicy tego programu nie są zadowoleni ze swoich dotychczasowych domów. Dostają jednak szansę na niepowtarzalną zmianę. Z pomocą specjalistów od remontu i wystroju wnętrz mają możliwość odmienić swój dom nie do poznania. Jeśli w dalszym ciągu nie będzie on spełniał ich wymagań, będą mogli go zamieć na coś bardziej odpowiadającego ich preferencjom.
WP Express

WP Express

Styl życia
Świat konsumentów bywa skomplikowany - my pokażemy widzom, jak się po nim poruszać. Lifestyle, nowe technologie, kultura a także tematy ważne dla milionów Polaków -to wszystko w programie WP Express.

Ważne rozmowy

Własny biznes - z czym to się je

Własny biznes - z czym to się je

Finanse
Założenie własnego biznesu to zazwyczaj duży krok w karierze zawodowej. Wiąże się to z wydatkami i ryzykiem, czy dana działalność się utrzyma czy będzie przynosić odpowiednio wysokie dochody. Między innymi o tym, na jaką formę prowadzenia firmy się zdecydować ze swoimi gośćmi rozmawiał Patryk Ignaczak. W studio Telewizji WP pojawili się Ewa Małecka z Alior Bank i Marcin Lis z money.pl.
„Dziwne reguły”. Żakowski i Lisicki o ks. Bonieckim

„Dziwne reguły”. Żakowski i Lisicki o ks. Bonieckim

Moja strona. Bitwa redaktorów
- Moim zdaniem to jest czas. Wiele osób występuje z Kościoła katolickiego – mówił w programie „Moja strona. Bitwa redaktorów” Jacek Żakowski. Komentator sugerował ks. Adamowi Bonieckiemu odejście z zakonu. Ale zdaniem Pawła Lisickiego takie rady są „najgorszą możliwą rzeczą”, jaką ks. Boniecki może teraz usłyszeć.
Smartfon eksplodował na biurku. Wszystko nagrała kamera

Smartfon eksplodował na biurku. Wszystko nagrała kamera

Ciekawostki
W jednym z chińskich biur kamera monitoringu zarejestrowała niecodzienne zdarzenie. Leżący na biurku smartfon eksplodował. Z wnętrza urządzenia wydobył się potężny płomień, a pokój został gęsto zadymiony. Żadnemu z pracowników obecnych w pomieszczeniu nic się nie stało. Przyczyną zdarzenia była najprawdopodobniej awaria baterii telefonu.
Półmetek rządów PiS. "Widać, że tata musi wrócić do domu"

Półmetek rządów PiS. "Widać, że tata musi wrócić do domu"

Moja strona. Bitwa redaktorów
Półmetek rządów PiS i prawdopodobnie Jarosław Kaczyński będzie premierem. - Trudno nie wyciągnąć takich wniosków. Na 90 proc. ta decyzja już zapadła. Coraz bardziej w miejsce premier Szydło zaczyna się pojawiać Kaczyński - powiedział Paweł Lisicki w programie "Moja strona. Bitwa redaktorów". Jacek Żakowski skomentował: "Widać, że tata musi wrócić do domu".
"Moja strona. Bitwa redaktorów". PiS coraz bardziej próbuje podporządkować samorządy

"Moja strona. Bitwa redaktorów". PiS coraz bardziej próbuje podporządkować samorządy

Moja strona. Bitwa redaktorów
- Nie widzi pan czołgów? Żołnierze, transportery na ulicach. Tak widzi świat Jacek Żakowski – kpił publicysta "Do Rzeczy" Paweł Lisicki. - Miałem na myśli militaryzację placu Piłsudskiego. PiS coraz bardziej próbuje podporządkować samorządy władzy centralnej. Była ustawa o izbach obrachunkowych, którą na szczęście zawetował prezydent. Teraz mamy inną drogę. Wydaje mi się, że to jest próba likwidacji samodzielności samorządów. Przejęcie placu Piłsudskiego jest bardzo symboliczne - tłumaczył publicysta "Polityki" Jacek Żakowski.
Wideo z Dudą o Macierewiczu to ustawka. "Gratulacje dla Łapińskiego"

Wideo z Dudą o Macierewiczu to ustawka. "Gratulacje dla Łapińskiego"

Moja strona. Bitwa redaktorów
Jak powiedział prezydent Andrzej Duda, nie spodziewał się, że jego wypowiedź o "ubeckich metodach" ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza zostanie nagrana i upubliczniona. Nie wierzą mu jednak publicyści. - Ten wstrząs był elementem nacisku ze strony prezydenta na rządzących - ocenił Paweł Lisicki w programie "Moja strona. Bitwa redaktorów". Jacek Żakowski dodał z kolei, że gratulacje za "sprytnie zrobioną ustawkę" należą się rzecznikowi głowy państwa Krzysztofowi Łapińskiemu.