Telewizja naziemna Wirtualnej Polski- WP.TV

Oglądaj TV na żywo

Styl życia

Muzykowi urodziła się córka z zespołem Downa. "Nie można milczeć"

Bartek Królik współtworzył słynne Sistars, dziś nagrywa z Agnieszką Chylińską i spełnia się jako lider grupy Spoken Love. 7 lipca na świat przyszło jego drugie dziecko, Jagoda. Dziewczynka ma zespół Downa. Wspólna szpitalna fotografia ojca i córki wywołała falę komentarzy. Jeden z internautów stwierdził, że nie miałby odwagi opiekować się takim dzieckiem.

... więcej »

bartek królik, karolina królik, muzyk, rodzice, zespół downa, dziecko, narodziny 141 237 2:04

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (3)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Gdańszczanka 2017-09-15 (20:40) 14 godzin i 48 minut temu

Podziwiam Państwa zaangażowanie. Taka milosc do dziecka powinna być normalna, bezwarunkowa, niezależnie od tego czy jest chore czy zdrowe. Do czytelników: Ludzie drodzy, podpiszcie petycje fundacji Zycie i Rodzina o wykreśleniu z konstytucji zapisu o dopuszczaniu przerywania ciąży, gdy dziecko jest niepełnosprawne. Aborcje eugeniczne stanowią w Polsce 96% wszystkich legalnych "zabiegów". Miłosci nie przelicza sie na złotówki. Zawsze za życiem.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~mama kajtka 2017-09-15 (16:09) 19 godzin i 19 minut temu

MAM DZIECKO Z NIEPEŁNOSPRAWNOSCIĄ INTELEKTUALNĄ.....my jako rodzice sobie "radzimy" ....niestety pozostali nie...mam na mysli społeczeństwo nie wykluczając rodziny ,znajomych,sąsiadów....ludzi na ulicy w sklepie u fryzjera itd...to nie jest łatwe życie! ale to nasze dziecko musimy i jestesmy za nie odpowiedzialni....bo to my go stworzyliśmy...tak się stało,nie można odrzucić własnego dziecka ono nie jest niczemu winne,trzeba je kochać i pomóc mu jak najlepiej umiemy.Nie jest łatwo,bo są i chwile zwątpienia,są chwile ,że ma się ochotę wykrzyczeć całemu światu ,że ma się już dosyć....ale potym przychodzi refleksja i znowu wszysko wraca do "normy".życzę tej rodzinie wytrwałości,mądrosci życiowej i najważniejsze spokoju i opanowania....a inni ludzie ?! niech patrzą....niech gadają...oni nie są ważni! WAŻNE SĄ NASZE DZIECI! pozdrawiam !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~ubogi kaleka 2017-09-15 (09:02) 2 godziny i 26 minut temu

Ja jednak uważam,że żadne zaklinanie rzeczywistości nie pomoże,państwo też nie pomoże ,więc takie dziecko to jest KLASYCZNA TRAGEDIA i dla niego i dla rodziców i dla rodzeństwa,jeżeli takowe jest .Życie to nie kolorowy filmik szczególnie dla i z osobą niepełnosprawną,a gdy do tego dołączą kłopoty finansowe,to tragedia do potęgi N.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Zobacz także