Moja strona. Bitwa redaktorów

"Moja strona. Bitwa redaktorów" to program w Wirtualnej Polsce, w którym Jacek Żakowski i Paweł Lisicki komentują istotne sprawy mijającego tygodnia, nadają wagę nadchodzącym wydarzeniom, badają opinię publiczną, ale przede wszystkim starają się przekonać siebie nawzajem oraz widzów do przyjęcia swojego punktu widzenia. Oglądaj w każdy poniedziałek o godzinie 9:00 online w serwisie WP Opinie i na WP.PL.

... więcej »

Moja strona. Bitwa redaktorów - Wydania

Zobacz także

Macierewicz apeluje do prezydenta Dudy

Macierewicz apeluje do prezydenta Dudy

Wiadomości
"Nie należy polskiej armii dzielić" minister obrony narodowej Antoni Macierewicza zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy. W tle spór o reformę polskiej armii. 
Misja Wisła - odcinek 4 - Wielki Finał

Misja Wisła - odcinek 4 - Wielki Finał

Motoryzacja
Nasi bohaterowie docierają wreszcie do Wisły. Jedni w smokingach, drudzy zmarznięci i przemoknięci, a trzeci w dosyć niecodziennych strojach. Przed nimi jeszcze jedno, najtrudniejsze zadanie... Która z drużyn pierwsza dotrze na metę i jaka będzie nagroda dla zwycięzców? Niezależnie od wyniku wszystkie ekipy będą miały sobie z pewnością sporo do opowiedzenia.
Misja Wisła - odcinek 3

Misja Wisła - odcinek 3

Motoryzacja
Trzy drużyny, trzy samochody, jeden cel - Wisła. Nasze gwiazdy i dziennikarze znów będą musiały poradzić sobie z zadaniami, które wymyślił dla nich Mistrz Gry - Bogusław Linda. Czy Zbyszek Urbański odnajdzie ukrytego w lesie Mateusza podczas nietypowej zabawy w chowanego? Czy Jakuba Tujakę przechodnie wezmą za słynnego skoczka? Jak zareagują "mobilki" na głos Macieja Orłosia nadany przez CB Radio. Zobaczcie sami
Duże zniżki i brak przetargu. Redemptoryści o. Rydzyka kupują działki

Duże zniżki i brak przetargu. Redemptoryści o. Rydzyka kupują działki

Wiadomości
Dwóch posłów PO poinformowało o złożeniu zawiadomienia do CBA w sprawie sposobu nabycia działek w Toruniu przez redemptorystów, zakon związany z o. Rydzykiem. Ojcowie weszli w posiadanie działki za 15 proc. jej wartości. Chodzi o 0,4 ha terenu w toruńskim Porcie Drzewnym obok świątyni i szkoły wyższej należących do ojca Tadeusza Rydzyka. Działka była wyceniana na niecałe 400 tys. zł. Zakon zapłacił za nią ponad 10 tys. zł. Podobna sprzedaż gruntów Skarbu Państwa miała miejsce w maju. Redemptoryści mieli nabyć wówczas 1,3 ha gruntu za ok. 111 tys. zł. Działkę wcześniej wyceniano na ok. 1 milion 850 tys. zł.
"Orłoś kontra" wraca 4 grudnia

"Orłoś kontra" wraca 4 grudnia

Gwiazdy
Na długie, zimowe wieczory stacja przygotowała nowe odcinki programu utrzymanego w konwencji amerykańskich late night show, czyli "Orłoś Kontra". W programie nie zabraknie wątków politycznych, szczerych rozmów z ciekawymi gośćmi i przede wszystkim dużej dawki humoru. W nowych odcinkach wśród zaproszonych gości zobaczymy m.in. Katarzynę Pakosińską, Jurka Owsiaka, Rafała Bryndala, Krzysztofa Skibę, Roberta Górskiego i wiele, wiele innych gwiazd.Emisja premierowych odcinków od poniedziałku, 4 grudnia o 22:30
Politycy chcą zburzenia PKiN. "Rozmowy kontrolowane" pokazały, jak to zrobić

Politycy chcą zburzenia PKiN. "Rozmowy kontrolowane" pokazały, jak to zrobić

Film
Politycy ostatnio głośno popierają wyburzenie Pałacu Kultury i Nauki Zburzenie "reliktu panowania komunizmu" poparli m.in. wicepremierzy Mateusz Morawiecki i Piotr Gliński. Podobne marzenie zniszczenia "stalinowskiego pomnika" miał Sylwester Chęciński, reżyser "Rozmów kontrolowanych". W słynnej komedii z 1991 roku Ryszard Ochódzki grany przez Stanisława Tyma, dokonał nieświadomego ataku na symbol imperialnej opresji. Do zburzenia Pałacu Kultury i Nauki wystarczyła mu… spłuczka w pałacowej toalecie.
Poseł Andruszkiewicz w "Kto Nami Rządzi"

Poseł Andruszkiewicz w "Kto Nami Rządzi"

Kto nami rządzi?
Nie milkną echa sobotniego Marszu Niepodległośći. Rasistowskie transparenty przyćmiły obchody Święta Niepodległośći. W najnowszym "Kto Nami Rzązi" gościem będzie poseł Adam Andruszkiwicz, były szef Młodzieży Wszechpolskiej. Oglądaj całość o 9.00 
"Zwykły, szary człowiek" w parlamencie. Eurodeputowana o śmierci Piotra S.

"Zwykły, szary człowiek" w parlamencie. Eurodeputowana o śmierci Piotra S.

Wiadomości
- To co sprawiło, że brak mi słów, to historia Piotra. Człowieka w średnim wieku z małego miasteczka w Polsce, który samospalił się w centrum Warszawy w proteście - mówiła w Parlamencie Europejskim niemiecka deputowanaTerry Reintke z frakcji Zielonych, w trakcie debaty o Polsce. - Jedna z rzeczy, o których pisał Piotr naprawdę we mnie uderzyła. Mimo, że chciał, żeby ludzie sprzeciwili się temu rządowi, powiedział: "pamiętajcie, że elektorat PiS to nasze matki, nasi ojcowie, przyjaciele, rodzina. Nie chodzi tu o wojnę, ale o dialog". I teraz od nas zależy, aby ten dialog tworzyć i aby bronić prawa w Polsce - dodała niemiecka polityk.
Europosłowie o praworządności w Polsce. Legutko kontra Lewandowski

Europosłowie o praworządności w Polsce. Legutko kontra Lewandowski

Wiadomości
- To jest kolejny orwellowski seans, to jest pokaz siły w stosunku do Polaków i do polskiego rządu. Tu nie chodzi o praworządność, nie chodzi o wartości, tu chodzi o władzę, o to, kto ma władzę - mówił Ryszard Legutko w trakcie debaty o Polsce w Parlamencie Europejskim. - Działania rządu Polski są sprzeczne z polską racją stanu i prowadzą do izolacji kraju - odpowiadał europoseł PO Janusz Lewandowski. Po wymianie zdań, europosłowie PiS opuścili debatę.