Luksusowe rezydencje

Prowadzący Gary Takle i jego ekipa zaprasza do zwiedzania prywatnych rezydencji hollywoodzkiej elity, miliarderów z Krzemowej Doliny i innych superbogaczy zaglądając do zakamarków najbardziej luksusowych domów na świecie. Od podziemnych kręgielni do minigolfa na dachu – w tych luksusowych jest dosłownie wszystko, a nawet więcej.

... więcej »

Zobacz także

"Moja Strona. Bitwa Redaktorów", jutro o godz. 9 na WP.PL

"Moja Strona. Bitwa Redaktorów", jutro o godz. 9 na WP.PL

Moja strona. Bitwa redaktorów
Jak liderzy opinii oceniają dwa tygodnie zrekonstruowanego rządu Mateusza Morawieckiego? Czy PiS wybrał słuszną ścieżkę otwarcia się na centrum, która zagwarantuje mu marsz po kolejne zwycięstwa wyborcze? Jacka Żakowskiego i Pawła Lisickiego zapytamy również o problemy opozycji sejmowej i ofensywę opozycji pozaparlamentarnej, sprawę senatora Koguta czy politykę zagraniczną pod przewodnictwem prof. Czaputowicza. Dyskusję moderować będzie Łukasz Mężyk, szef portalu 300polityka. Bitwa Redaktorów o 9:00 na WP.pl
Orthodox zachwyca się Dodą: "Nie dziwię się, że zrobiła karierę. Osobowość ma wybujałą"

Orthodox zachwyca się Dodą: "Nie dziwię się, że zrobiła karierę. Osobowość ma wybujałą"

Hardtalk - na ostro
Mało osób wie, że za pierwszymi sukcesami Doroty Rabczewskiej stoi Anja Orthodox. Wokalistka zespołu Closterkeller jest autorką pierwszych tekstów piosenek, które Dorota śpiewała w zespole Virgin. Anja wspomina, że poznała Rabczewską jako 15-letnią dziewczynę, którą przyprowadził do niej Tomasz Lubert. Orthodox wyznała, że już wtedy wróżyła Dodzie wielką karierę. 
Anja Orthodox wspomina romantyczną randkę: "Tak mnie przycisnął do drzewa, że złamałam dwa żebra"

Anja Orthodox wspomina romantyczną randkę: "Tak mnie przycisnął do drzewa, że złamałam dwa żebra"

Hardtalk - na ostro
Anja Orthodox gościła w piątym odcinku Hardtalk - na ostro, w którym zwierzyła się z miłośnych uniesień oraz powiększenia biustu. Choć kilka lat opowiadała publicznie o bólu podczas operacji i odradzała ich innym kobietom, dziś przyznaje, że nie żałuje swojej decyzji. Przy okazji liderka Closterkeller wyznała, że podczas "romantycznego spaceru" jeden z kolegów złamał jej żebra.
Seksu historia współczesna

Seksu historia współczesna

Styl życia
Twórcy serii prześledzą, w jaki sposób rozwój technologii, począwszy od pierwszych gadżetów erotycznych, poprzez kasety VHS z filmami pornograficznymi, aż po wirtualną rzeczywistość i aplikację Tinder, zmienił nie tylko sposób mówienia o sprawach intymnych, ale również metodę poszukiwania przez ludzi swoich partnerów seksualnych. W programie wystąpi m.in. dr Ruth Westheimer, uznana terapeutka seksualna i osobowość telewizyjna. Przedstawione zostaną także archiwalne materiały filmowe, animacje oraz wywiady z ekspertami, odkrywające zaskakujące obszary ludzkiego życia, na które seks wywarł znaczący wpływ.
Hitler - jak zostałem dyktatorem

Hitler - jak zostałem dyktatorem

Film
Autorzy sześcioodcinkowego serialu dokumentalnego przedstawiają kulisy politycznej działalności jednego z największych zbrodniarzy w dziejach ludzkości. Eksperci analizują dostępne dokumenty, materiały filmowe i archiwalia, by wskazać kluczowe momenty z życia Adolfa Hitlera. Zastanawiają się, które z nich wpłynęły na jego błyskawiczną karierę jako najważniejszego polityka III Rzeszy, a które doprowadziły do jego ostatecznego upadku. Rozpoczynając swoją opowieść, twórcy serii przyjrzą się pierwszym trzydziestu latom życia przyszłego lidera niemieckiej partii nazistowskiej... Pozycja obowiązkowa nie tylko dla pasjonatów historii.
Ponte City odzyskuje dawną renomę

Ponte City odzyskuje dawną renomę

Ciekawostki
Ponte City. Kiedyś symbol zepsucia, teraz odrodzenia miasta. Wieżowiec powstał w 1975 roku w Johannesburgu w dzielnicy Hillbrow. Ma 52 piętra, mierzy 173 metry wysokości. Konstrukcja przypomina pączka. Ponte krótko po powstaniu zasiedlili biali mieszkańcy. Wtedy był to atrakcyjny adres z panoramą na miasto. Gdy upadł apartheid biali przenieśli się na przedmieścia. Dzielnica zaczęła biednieć. Ponte zaczęli zasiedlać jej ubodzy mieszkańcy. Wkrótce pojawili się też przestępcy. Narkotyki, seks, broń - wszystko było na sprzedaż. O "pączku" zaczęły krążyć przygnębiające legendy. Mieszkańcy mieli wyrzucać śmieci przez okna do wnętrza Ponte. Podobno odpady sięgały 5. piętra, a żyjące tu szczury były ogromne. Inna legenda mówi, że w śmieciach budowlańcy znaleźli ludzkie ciała. Miały one należeć do tych, którzy we wnętrzu Ponte chcieli zakończyć swoje życie. Nie ma potwierdzenia, że którakolwiek z tych historii jest prawdziwa. Wiadomo jednak, że w 2001 roku rozpoczęto prace w budynku. Teraz sprowadzają się tu rodziny, artyści, inteligenci. Dzielnica Hillbrow wciąż jest niebezpieczna, ale widać, że teren wokół niej się zmienia.
Koleje doniesienia o rodzinnym konflikcie Deynn. "Daniel odnosi się do jej siostry jak do śmiecia"

Koleje doniesienia o rodzinnym konflikcie Deynn. "Daniel odnosi się do jej siostry jak do śmiecia"

Gwiazdy
Marita Surma, która ukrywa się pod pseudonimem Deynn, zgromadziła na swoim koncie na Instagramie i Facebooku imponującą liczbę ponad miliona obserwatorów. (Nie)stety w ostatnim czasie liczba jej fanów drastycznie maleje. Wszystko za sprawą ujawnienia konfliktu Surmy z młodszymi siostrami. Kilka dni temu siostra Marity postanowiła pokazać, jak naprawdę wyglądają ich stosunki oraz w jaki sposób fit-blogerka opiekuje się najbliższymi. Konflikt, w który zamieszana została nawet 10-letnia siostra Surmy, odbił się również na kontraktach reklamowych "influencerki". W ósmym odcinku Klika(j) Pudelka skomentowaliśmy aferę z Deynn, która razem z Danielem gnębiła 10-letnią siostrę.
Szulim zastąpi Mołek w "DDTVN"? "Niesmak pozostał. Ludzie zwrócili na to uwagę"

Szulim zastąpi Mołek w "DDTVN"? "Niesmak pozostał. Ludzie zwrócili na to uwagę"

Pudelek bez kagańca
Joanna Krupa po głośnym rozwodzie z Romainem Zago skupiła się nie tylko na znalezieniu nowej "miłości życia", ale i rozwijaniu kariery w Polsce. Modelka od wielu lat angażuje się w obronę praw zwierząt oraz pomaga bezpańskim psom znaleźć nowy dom. Przy okazji jej najnowszej kampanii "CHWDP", na jaw wyszedł wieloletni konflikt z Agnieszką Szulim Badziak Woźnak-Starak. Celebrytka, która w zastępstwie za Magdę Mołek wystąpiła w ubiegłym tygodniu w roli prowadzącej Dzień Dobry, TVN dała popis "dziennikarskiego profesjonalizmu". Aga ostro atakowała Dżoanę na wizji, wypominając jej między innymi chwalenie się życiem osobistym, zamiast rozmawiać o dobroczynności, która miała być głównym tematem rozmowy. Wszystko wskazuje na to, że widzowie będą skazani w najbliższym czasie na Szulim. Wszystko za sprawą zniknięcia na najbliższy miesiąc Mołek z DDTVN.
Popek poprawi oglądalność "Tańca z gwiazdami"? "Ludzie uwielbiają patologię"

Popek poprawi oglądalność "Tańca z gwiazdami"? "Ludzie uwielbiają patologię"

#gwiazdy
W nowej edycji Tańca z gwiazdami zobaczymy m.in. Renatę Kaczoruk, Beatę Tadlę, Jarosława Kreta, Angelikę "Littlemooonster96" Muchę i Krzysztofa Gojdzia. Do tego zacnego grona dołączył także kontrowersyjny raper-celebryta Popek Monster. Podobno zatańczy w parze z Agnieszką Kaczorowską. Fani nie zostawili na nim suchej nitki. I nie tylko fani. Internauci przypominają mu, że w ciągu walk po kilku sekundach, był tak zmęczony, że ledwo utrzymywał się na nogach. Jak poradzi sobie z wyczerpującymi, wielogodzinnymi treningami tanecznymi? O tym i innych kontrowersjach wokół udziału Popka w programie rozmawialiśmy w Klika(j) Pudelka. Zobaczcie!