Telewizja naziemna Wirtualnej Polski- WP.TV


Styl życia

Dietetycy odradzają catering dietetyczny

Dzięki diecie pudełkowej oszczędzamy czas i mamy zapewnioną różnorodność posiłków, lecz łatwiej o efekt jojo. Specjaliści do spraw żywienia są przekonani, że po zrezygnowaniu z cateringu dietetycznego, trudno przestawić się na samodzielne racjonalne układanie menu. Przyzwyczajeni do łatwego gubienia wagi, zapominamy też o aktywności fizycznej niezbędnej do utrzymania uzyskanej dzięki diecie sylwetki i sprężystości ciała.

... więcej »

catering dietetyczny, dieta pudełkowa, dietetyk, żywienie, odchudzanie, wady, zalety 766 2:42

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (1)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~manta 2015-06-15 (08:10) 22 godzin i 25 minut temu

A najwieksza wada, to nabijanie kasy innym i brak własnej inicjatywy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Zobacz także

Oto co się zmieni w kodeksie wyborczym wg. nowej ustawy

Oto co się zmieni w kodeksie wyborczym wg. nowej ustawy

Wiadomości
Po zmianach za znak X będą uznawane co najmniej dwie przecinające się linie w kratce na karcie do głosowania. Dopiski i inne znaki na karcie, w tym te w innych kratkach, nie wpłyną na ważność głosu. Zmianie ma ulec także długość kadencji rad gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich - według przyjętej przez Sejm ustawy będzie ona trwała 5 lat. Wprowadzone zostanie również ograniczenie dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast - będą mogli piastować swoją funkcję przez 2 kadencje. Istotną zmianą jest likwidacja PKW w dotychczasowej formie oraz jednomandatowych okręgów wyborczych. Pozostaną one jedynie w gminach poniżej 20 tys. mieszkańców - w pozostałych jednostkach przedstawiciele będą proporcjonalnie. Jeśli przyjęta przez Sejm nowelizacja kodeksu wyborczego zostanie zaakceptowana przez Senat i Prezydenta RP, nowe zasady będą obowiązywać już od najbliższych wyborów samorządowych w 2018 roku.
Premier Morawiecki podczas powrotu ze szczytu UE

Premier Morawiecki podczas powrotu ze szczytu UE

Wiadomości
Premier Mateusz Morawiecki wyjechał z Brukseli przed końcem odbywającego się tam szczytu Unii Europejskiej. - Wyjechałem wcześniej ze szczytu, bo w kancelarii czekają na mnie pilne, tajne dokumenty - tłumaczył dziennikarzom na pokładzie samolotu, którym wraca do Polski ze swojej pierwszej zagranicznej podróży.
Wjechał luksusowym audi pod naczepę ciężarówki

Wjechał luksusowym audi pod naczepę ciężarówki

Wiadomości
Wideorejestrator zainstalowany w luksusowym Audi Q5 nagrał moment groźnego wypadku. Kierowca poruszający się po ulicach miasta Nanchang we wschodnich Chinach. Mężczyzna zagapił się i wjechał wprost w stojącą na światłach awaryjnych ciężarówkę. Cały przód auta „zmieścił się” pod naczepą, jednak twarda przeszkoda wybiła szybę i poważnie naruszyła konstrukcję dachu. Mimo, że sytuacja wyglądała na bardzo niebezpieczną, właściciel samochodu doznał jedynie lekkich obrażeń. Według jednego ze świadków zdarzenia, kierowca podczas jazdy korzystał z telefonu komórkowego.
Odnaleziono zbiorową mogiłę. Bojownicy wymordowali 90 osób

Odnaleziono zbiorową mogiłę. Bojownicy wymordowali 90 osób

Wiadomości
Nieopodal miasta Sindżar w północno-zachodnim Iraku siły kurdyjskie odnalazły masowy grób. Pochowano w nim około 90 przedstawicieli prześladowanej mniejszości religijnej Jazydów. Wśród ofiar byli mężczyźni, kobiety i dzieci. Najprawdopodobniej zostali zamordowani przez bojowników Państwa Islamskiego. W okolicy zbiorowej mogiły leżały porozrzucane strzępki ubrań i łuski pocisków. Świadkowie zdarzenia wspominają, że na miejsce przyjechały samochody typu pick-up przewożące grupy ludzi. Bojownicy strzelali do nich po kolei, a następnie pogrzebali we wspólnym grobie.Jazydzi są prześladowani z powodu swojej religii. Jej wrogowie uważają czczonego przez nich Malak-Tausa za diabła. Grobowce jezydzkich przywódców często nazywane są przez muzułmanów Beit Shaytan, czyli "Dom Szatana". Religioznawcy twierdzą jednak, że kult Malak-Tausa nie posiada cech kultu diabła, rozumianego na sposób judeo-chrześcijańsko-islamski.
Sędzia Zabłocki w Senacie: o wolnych sądach i wolnych wyborach pamiętać będą wolni ludzie

Sędzia Zabłocki w Senacie: o wolnych sądach i wolnych wyborach pamiętać będą wolni ludzie

Wiadomości
- Jeśli wasze głosowanie obróci się przeciwko któremukolwiek z postulatów jak wolne sądy czy wolne wybory, to zarówno o wolnych sądach, jak i o wolnych wyborach, a przede wszystkim o wolnej Polsce, pamiętać będą jednak wolni ludzie - powiedział sędzia Stanisław Zabłocki, prezes Izby Karnej Sądu Najwyższego w trakcie debaty w Senacie o ustawach o SN i KRS.
Tajniki dobrego piernika

Tajniki dobrego piernika

Wiadomości
Jaki jest sekret dobrego piernika? Jak przygotować polewę tak, żeby była lśniąca jak lustro? Czym udekorować ciasto, żeby pięknie wyglądało i było ozdobą świątecznego stołu? O tym opowiada Michał Wiśniewski, mistrz cukiernictwa Hotelu Haffner.
Sekret udanych pierogów

Sekret udanych pierogów

Wiadomości
Tradycyjne polskie danie w wersji świątecznej. Jak przygotować ciasto, żeby się nie kleiło i nie rozgotowało? Z czego składa się prawdziwy świąteczny farsz? I wreszcie - czy wiece, ile dziennie można ulepić pierogów? O tym rozmawiamy z Krystyną Chełmowską z Hoteli Haffner.
Rosjanie umieścili nową broń na zachodzie kraju

Rosjanie umieścili nową broń na zachodzie kraju

Wiadomości
W rosyjskim regionie Kaługa na południowy zachód od Moskwy zainstalowano nową międzykontynentalną rakietę balistyczną. Yars RS-24 została umieszczone w mieście Kozielsk w ramach aktualizacji nowoczesnych pocisków obronnych. Kompleks ten ma m.in. zwiększyć możliwości bojowe grupy uderzeniowej w celu przezwyciężenia systemów obrony przeciwrakietowej.RS 24 to rosyjski pocisk balistyczny dalekiego zasięgu klasy ICBM. Z uwagi na wiek i znaczenie broni, jest ona objęta tajemnicą. Dostępne informacje są niepotwierdzone i czasem sprzeczne. Pierwsze RS-24 są w służbie od 2010 roku i mają być użytkowane do 2050 roku.
"Rażące naruszenie prawa". Amerykanie pokazują dowody
Dostępne tylko w Polsce

"Rażące naruszenie prawa". Amerykanie pokazują dowody

Wiadomości
Ambasador USA przy Organizacji Narodów Zjednoczonych Nikki Haley poinformowała, że "niezaprzeczalne" dowody świadczą, że Iran łamie prawo międzynarodowe, wysyłając pociski do rebeliantów Huti w Jemenie. Ujawniono odtajnione dowody, w tym fragmenty pocisków balistycznych wystrzelonych w stronę Arabii Saudyjskiej z terytorium kontrolowanego przez Huti w Jemenie. Nagranie przedstawia niektóre z rakiet znajdujących się w bazie wojskowej w Waszyngtonie. Haley powiedziała, że część z nich posiada oznaczenia wskazujące, że pochodzą z Iranu i mają specyfikacje techniczne charakterystyczne dla broni wyprodukowanej w tamtym miejscu. To dowodzi "rażącym naruszeniom" rezolucji Rady Bezpieczeństwa Narodów Zjednoczonych. Irańczycy zaprzeczają tym doniesieniom i oskarżają Amerykanów o prowokację oraz fabrykowanie dowodów. Haley zapowiedziała także, że USA utworzą międzynarodową koalicję, by odeprzeć Iran. Konflikt zbrojny w Jemenie trwa od 19 marca 2015 pomiędzy oddziałami rządowymi lojalnymi wobec obecnego prezydenta Abd Rabbuha Mansura Hadiego wraz ze sprzymierzeńcami oraz rebeliantami z ruchu Huti wraz z częścią armii jemeńskiej popierającej byłego prezydenta Alego Abd Allaha Saliha. W konflikcie uczestniczą również Al-Kaida Półwyspu Arabskiego oraz Państwo Islamskie, które ze sobą rywalizują. Według ONZ od początku konfliktu w marcu 2015 do 25 października 2016 zginęło ponad 7 tys. cywilów, a około 37 tys. zostało rannych. Ponadto 21 milionów osób wymagało pomocy lekarskiej.