Być jak modelka

Skąd się biorą modelki? Co różni "new face" od "first face"? Czy pozowanie jest trudne i jak chodzić po wybiegu? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w najnowszym programie Aleksandry Szwed - "Być jak modelka".

... więcej »
Zobacz zwiastun

Być jak modelka - Wydania

Zobacz także

Własny biznes - z czym to się je

Własny biznes - z czym to się je

Finanse
Założenie własnego biznesu to zazwyczaj duży krok w karierze zawodowej. Wiąże się to z wydatkami i ryzykiem, czy dana działalność się utrzyma czy będzie przynosić odpowiednio wysokie dochody. Między innymi o tym, na jaką formę prowadzenia firmy się zdecydować ze swoimi gośćmi rozmawiał Patryk Ignaczak. W studio Telewizji WP pojawili się Ewa Małecka z Alior Bank i Marcin Lis z money.pl.
"Trzeba sobie powiedzieć: dam radę". Ekspertka wyjaśnia, jak pokonać przedmaturalny stres

"Trzeba sobie powiedzieć: dam radę". Ekspertka wyjaśnia, jak pokonać przedmaturalny stres

Wiadomości
Rozpoczęły się próbne matury z Operonem. Zarówno one, jak i "właściwy" egzamin w maju mogą rodzić stres. Jak sobie z nim poradzić? Na to pytanie odpowiedziała nam nauczycielka i coach Violetta Kalka. - Najważniejsze to wierzyć w siebie - podkreśliła.
Kim były osoby, które stracą patronat na stołecznymi ulicami

Kim były osoby, które stracą patronat na stołecznymi ulicami

Wiadomości
10 listopada wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera ogłosił listę 47 ulic, które zmienią patronów w ramach dekomunizacji. Zmiany będą dotyczyć ulic w dzielnicach Warszawy, takich jak: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Włochy, Wola i Żoliborz. Kilku z nich postanowiliśmy się przyjrzeć. Czy te zmiany są konieczne?
Kryzys polityczny w Niemczech

Kryzys polityczny w Niemczech

Wiadomości
Angela Merkel ogłosiła fiasko rozmów koalicyjnych. Po spotkaniu z panią kanclerz, prezydent Frank-Walter Steinmeier zaapelował do przywódców partyjnych o odpowiedzialność. Rozmowy o nowym rządzie będą trwały. Jedną z możliwości są przedterminowe wybory. Niestabilne Niemcy to zła wiadomość dla Polski.
Nowa klinika Beauty Skin w Warszawie

Nowa klinika Beauty Skin w Warszawie

Styl życia
Joanna i Gabriel Brzozowscy otworzyli kolejną klinikę estetyczną Beauty Skin. Mieści się ona w Warszawie. - W jednym miejscu możemy dać naszemu pacjentowi usługę na każdym poziomie. Od typowej dietetyki, wsparcia żywieniowego, poukładania metabolicznego całego organizmu, ćwiczeń fizycznych po medycynę estetyczną, kosmetologię aż do pełnej chirurgii - mówi dr Łukasz Drozd. A jak dodaje właścicielka kliniki - firma stawia na najwyższą jakość i technologię. Na otwarciu stawili się liczni reprezentanci show-biznesu. Wśród nich Tamara Gonzalez Perea, Ewa Szabatin, Odeta Moro, Michał Piróg, Joanna Opozda i Leszek Stanek.
WP Express

WP Express

Wydanie: 20 listopada 2017
Świat konsumentów bywa skomplikowany - my pokażemy widzom, jak się po nim poruszać. Lifestyle, nowe technologie, kultura a także tematy ważne dla milionów Polaków -to wszystko w programie WP Express.
Obcokrajowcy o życiu w Polsce

Obcokrajowcy o życiu w Polsce

Wiadomości
Przyjechali z zagranicy, w Polsce znaleźli swój dom, miłość, a także pracę w Wirtualnej Polsce. Obcokrajowcy opowiadają nam, jak się czują żyjąc w naszym kraju. - Miesiąc uczyłam się słowa "cześć". Potem poszło z górki - opowiada nam Nino, która przyjechała z Rosji. 
Macierewicz apeluje do prezydenta Dudy

Macierewicz apeluje do prezydenta Dudy

Wiadomości
"Nie należy polskiej armii dzielić" minister obrony narodowej Antoni Macierewicza zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy. W tle spór o reformę polskiej armii. 
Misja Wisła - odcinek 4 - Wielki Finał

Misja Wisła - odcinek 4 - Wielki Finał

Motoryzacja
Nasi bohaterowie docierają wreszcie do Wisły. Jedni w smokingach, drudzy zmarznięci i przemoknięci, a trzeci w dosyć niecodziennych strojach. Przed nimi jeszcze jedno, najtrudniejsze zadanie... Która z drużyn pierwsza dotrze na metę i jaka będzie nagroda dla zwycięzców? Niezależnie od wyniku wszystkie ekipy będą miały sobie z pewnością sporo do opowiedzenia.